Yerli Oyun Osman Gazi Steam Mağazasında

HomeGenel

Yerli Oyun Osman Gazi Steam Mağazasında

Osman Gazi oyunu steam mağazasında. Mobil platformlar için mağazalarda yerini alan Osman Gazi PC için de oynanabilecek. Umuro Games Osman Gazi oyununu Steam mağazası üzerinden dağıtmaya başladı.

Yerli Oyun Osman Gazi Steam Mağazasında

Bu bir Kayı Boyu oyunudur!
Bu bir milletin kuruluş ve diriliş destanıdır!
Bu bir gerçek kahramanlık hikayesidir!

Büyük bir devlet adamı, lider ve savaşçı olan Osman Gazi’nin kuruluş hikayesine tanık olun!
Gerçek kişiler ve olaylardan esinlenilerek oluşturulmuş, destansı bir yiğitliğin hikayesi…

Yüksek çözünürlükte 3 boyutlu grafiklere ve kullanıcı dostu arayüze sahip olan Osman Gazi oyunu ile 3 kıtaya hükmeden Osmanlı İmparatorluğunun kurulmasında öncü olarak bir milletin dirilişine ve kuruluşuna şahit ol!

Kayı Boyu’nun şanlı Beyi Ertuğrul Gazi oğlu, Osman Gazi ile bir devlet kurmak için savaşın ve onu yönetin! Tarihin tozlu raflarından çıkıp önümüze gelen bir adalet ve doğruluk mücadelesi!


Türk tarihi ile ilgili oyunlar geliştirerek 10 milyondan fazla kişiye ulaştı. Osman Gazi oyunu ilk olarak mobil platformlar için sunulmuştu. Yakın dönemde PS4 ve Nintendo Switch platformlarında da yerini alacak.

Gerçek olaylardan esinlenen oyunda savaş teknikleri ile başlıyorsunuz. Tekfur kalelerine baskınlar yaparak ganimet elde ediyorsunuz. Tarihin akışına göre Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerini yavaş yavaş atarak ilerliyorsunuz.

Yerli Oyun Osman Gazi Steam Mağazasında

Osman Gazi oyunu ekran üzeri kontrollerle ilerliyor. Karşılaştığınız görevlere göre aksiyon ikonları değişiyor. Türün rakipleri kadar üst seviye olmasa da ortalama bir grafik performansına sahip olan oyun 25 Eylül tarihine kadar 7.49TL olacak.

COMMENTS

WORDPRESS: 0