Windows 11

Homeİşletim Sistemleri

Windows 11

Windows 11, haziran 2021 tarihinde tanıtılan windows işletim sisteminin yeni sürümüdür. 2021 yılı son çeyreğinde kullanıma sunulması beklenen işletim sistemini windows 10 kullanıcıları ücretsiz olarak kullanabilecekler.

Windows 11 ile tanışın

Sizi kişilere ve sevdiğiniz şeylere yakınlaştıran yeni bir Windows deneyimi.

Windows 11 ile taze bir perspektif kazanın

Windows 11, taze bir deneyimle tutkularınızın peşinden gidebileceğiniz sakin ve yaratıcı bir alan sağlar. Yenilenen Başlat menüsünden sevdiğiniz kişilere, haberlere, oyunlara ve içeriklere bağlanmanın yeni yollarına varan birçok yenilik barındıran Windows 11 sayesinde doğal bir şekilde düşünün, kendinizi ifade edin ve içerik üretin.

Windows 11 ile üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarın

Yerleştirme düzenleri, Masaüstleri ve daha sezgisel yeni bir yeniden yerleştirme deneyimi gibi araçlarla ihtiyaç duyduğunuz tüm uygulamalara erişin ve birden fazla işi kolayca yapın.

Windows 11 ile bağlantı kurmanın yeni yolları

Microsoft Teams ile masaüstünüzdeyken önemsediğiniz kişilerle anında bağlantı kurun. Karşınızdaki kişi hangi cihazda olursa olsun ücretsiz arama gerçekleştirin veya sohbet edin.

Sizin içerikleriniz, sizin derlemeniz

Microsoft Edge ve seçebileceğiniz çok sayıda Arabirim Öğesi ile en çok önemsediğiniz haberleri, bilgileri ve eğlence içeriklerini hızla takip edebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz uygulamaları ve sevdiğiniz dizileri yeni Microsoft Store’da kolayca bulabilirsiniz.

Oyun zamanı. Her zaman.

Windows 11, gerçek dünyaya meydan okuyan grafik kabiliyetiyle oyun deneyimini bambaşka bir seviyeye taşıyor. Sizi 100’ün üzerinde yüksek kaliteli oyunla buluşturan Xbox Game Pass ile yeni favori oyununuzu keşfedin (üyelik ayrı olarak satılır)

Hepimize uygun birer bilgisayar

Dokunma, kalem ve ses teknolojilerindeki en yeni inovasyonları size ulaştırarak sizin için en iyi ve en uygun fiyatlı cihazları bulmanızı kolaylaştıran iş ortaklarımız sayesinde yeni Windows, en geniş cihaz yelpazesinde kullanılabilmektedir.

Windows 11 size en uygun bilgisayarı bulun

Şu anda yeni bir bilgisayara mı ihtiyacınız var? Windows 11 kullanıma sunulduğunda bazı Windows 10 bilgisayarları ücretsiz yükseltebilirsiniz.

Eski bilgisayarınızdaki dosya ve fotoğrafları OneDrive’a yedekledikten sonra yeni bir bilgisayara geçmek çok daha kolaydır.

Windows 11 için hazırlanın

Windows 11 henüz çıkmadı; bu yılın ilerleyen aylarında kullanıma sunulacak. Heyecanla bekliyorsanız bu süre zarfında hazırlanmak için yeni özelliklerini kefşedin.

COMMENTS

WORDPRESS: 0