Windows 11 ISO Download – Windows 11 Insider Preview ISOMicrosoft, windows 11 insider preview ISO dosyasını resmi olarak yayınladı. Dev channel ve beta channel olarak yayınlanan windows 11 insider preview iso dosyalarını indirebilir ve windows 11 kurulumu yapabilirsiniz.

Homeİşletim Sistemleri

Windows 11 ISO Download – Windows 11 Insider Preview ISO

Microsoft, windows 11 insider preview ISO dosyasını resmi olarak yayınladı. Dev channel ve beta channel olarak yayınlanan windows 11 insider preview iso dosyalarını indirebilir ve windows 11 kurulumu yapabilirsiniz.

Microsoft resmi web sayfasında ilk windows 11 iso dosyasını yayınladı. Windows 11 insider preview dev channel ve beta channel olarak indirebileceğiniz iki iso dosyasına erişebilir ve indirebilirsiniz.

Windows 11 ISO Download

Windows 11 insider preview sayfasına microsoft hesabınız ile giriş yaparak iso dosyalarına erişebilir ve indirebilirsiniz.

windows 11 download

windows 11 download

Windows 11 dev channel iso nedir

Son derece teknik kullanıcılar için doğru. En yeni kodla geliştirme döngüsünde en erken sürümlere ilk erişen siz olun. yuvarlak kenarlar ve bazı istikrarsızlıklar olacak

Windows 11 beta channel iso nedir

Erken benimseyenler için doğru. Yaklaşan belirli bir sürümle bağlantı kurun. Geri bildiriminiz burada en büyük etkiye sahiptir. Bunlar, Microsoft tarafından doğrulanan güncellemelerle güvenilir olacaktır.

Windows 11 release preview channel iso nedir

Kararlılık ve sürüm doğrulama isteyenler için doğru. Gelişmiş kalite güncellemeleri ve belirli temel özelliklerle, Windows 11’in piyasaya sürülmeden önce çıkacak olan sürümüne erişin.

COMMENTS

WORDPRESS: 0