HomeYazılım Geliştirme

Visual Studio Online nedir

Team Foundation Service ürününün özelliklerine ek olarak bulut hizmetlerine sahip olan Visual Studio Online, geliştirme projelerinizin çevrimiçi merkezidir. Bulut altyapımız üzerinde tek bir sunucu kurmanıza veya yapılandırmanıza gerek kalmadan, birkaç dakika içinde işe koyulun. Visual Studio Online; Visual Studio, Eclipse, Xcode ve diğer Git istemcilerini çeşitli platform ve dil geliştirmelerini desteklemek için bağlar.

Her Visual Studio Online hesabı, beş ücretsiz kullanıcı içerir. Takımınız genişlediğinde veya ihtiyaçlarınız büyüdüğünde, her kullanıcıya ihtiyacı olanı vermek için kullanıcı planlarını ve kaynakları karıştırıp eşleştirin. Visual Studio with MSDN aboneleri, birlikte verilen beş ücretsiz kullanıcıya ek olarak hesap projelerine ücretsiz olarak katılabilir

Kodunuzu bulutta barındırın

Kodunuzu bulutta barındırarak dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden erişin. Team Foundation Version Control kullanarak geleneksel ve merkezi bir sürüm denetim sistemi seçin veya dağınık yaklaşımı tercih ederseniz Git depolarını kullanın.

Özel ve bulutta barındırılan kaynak kod depoları oluşturun

İster birkaç isterseniz binlerce geliştiriciye sahip olun, kaynak denetiminizi gelişmiş dallandırma, birleştirme ve görselleştirme özellikleri sunan bulut üzerinde barındırın.

Kaynak denetimi için Git veya TFVC seçin

Size en uygun olan denetim modelini kullanın: Git kullanan dağıtılmış sürüm denetim sistemi veya Team Foundation Version Control (TFVC) kullanan merkezi sürüm denetim sistemi. Karar sizin.

Kod üzerindeki değişiklikleri ekibinizle tartışın

Kaynak kodu değişiklikleri hakkında ekip arkadaşlarınızla tartışmak için yorum oluşturun veya yanıt yazın.

Ücretsiz olarak kullanmaya başlayın: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=307137&clcid=0x41f

kaynak: microsoft

COMMENTS

WORDPRESS: 0