Uzaktan ekran erişimi ihtiyacınız olan her anda AnyDesk’i kullanabilirsiniz

Homeİşletim Sistemleri

Uzaktan ekran erişimi ihtiyacınız olan her anda AnyDesk’i kullanabilirsiniz

Anydesk İndirin

Hemen ücretsiz anydesk indir

Remote Support

Uzaktan Destek Yazılımı olağanüstü müşteri hizmeti ve hızlı sorun çözme özellikleri ile büyük şirketler ve startup firmalar için her yerden çözüm sunmanıza olanak tanır.

Özellikle yazılım sağlayıcısı ve uygulama geliştiricisi iseniz merkez ofisinizden destek ve izleme yapabilir bununla birlikte karmaşık müşteri ve müşteri sorunlarını uzaktan kolayca çözebilirsiniz.

Alternatif olarak müşterileri ve müşteri adaylarını dünyanın dört bir yanından desteklemek hızlı ve basittir. Böylece her zaman doğru bilgi ve uzmanlığa sahip kişilere erişim sağlayabilirsiniz.

Çapraz Uyumluluk

AnyDesk’in uzaktan destek yazılımı ayrıca çeşitli işletim sistemlerindeki makineler arasında sorunsuz çapraz uyumluluk sağlar. Windows, macOS, Android, iOS, Linux, FreeBSD, Raspberry Pi ve Chrome OS desteği dahil olmak üzere, çok çeşitli platformlarda kullanıcılarla kolayca bağlantı kurabilirsiniz.

Ek olarak, ekibinizin boyutu veya çalıştırmanız gereken yazılım dağıtımının kapsamı ne olursa olsun, esnek lisanslarımız bugün verimli bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olmanızı ve gelecekte şirketiniz büyüdükçe genişleme ve gelişme seçeneklerine sahip olmanızı sağlar.

Tüm güncellemelerimiz ücretsizdir ve AnyDesk’in tüm sürümleri, makineler farklı zamanlarda güncellenirse asla kilitlenmemenizi sağlamak için birbirleriyle tam olarak çapraz uyumludur.

AnyDesk ile Sorunsuz ve Güvenli Uzak Masaüstü Desteği

Uzaktan bilgisayar izleme ve desteği söz konusu olduğunda, hızlı ve gecikmesiz bağlantılar, işi daha hızlı tamamlamanıza yardımcı olur. AnyDesk’in yenilikçi, son teknoloji yazılımı, dünyanın herhangi bir yerindeki herkesle sorunsuz bağlantılar kurmanıza yardımcı olur. AnyDesk uygulamasının kalbinde yer alan DeskRT codec bileşeni, yüksek kare hızları, inanılmaz derecede düşük gecikme süresi ve verimli bant genişliği kullanımını her zaman garanti ederek, görüntü verilerini bilgisayarlar arasında hiçbir rakip ürünün yapamayacağı şekilde aktarmanıza olanak tanır. Ek olarak, ekran üzerinde akıcı gezinme ve zayıf bağlantılarda bile sorunsuz çalışma, uzak PC destek bağlantınızın her iki tarafı için de rakipsiz bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Müşterilere ve müşterilere uzaktan izleme ve destek sağlamak isteyen şirketler için, yüksek düzeyde güvenlik hem siz hem de son kullanıcı için önemlidir. AnyDesk’in uzaktan destek yazılımı, tüm bağlantıları doğrulayan RSA 2048 asimetrik anahtar değişimi şifrelemesi aracılığıyla bağlantılarınıza kapsamlı güvenlik sağlar. Ek olarak, bilgisayarınızı yetkisiz erişimden korumak için bankacılık standardı TLS 1.2 teknolojisini kullanıyoruz – hem sizin hem de müşterilerinizin uzak bilgisayar destek oturumları sırasında verilerin, belgelerin ve hassas bilgilerin her zaman güvende olduğundan emin olmanızı sağlıyoruz. Üst düzey hizmet sunmak için güvenlik kritik öneme sahiptir ve AnyDesk size güvende kalmanız için gereken araçları sağlar.

Uzak Masaüstü Desteği için Tasarlandı

Uzaktan destek araçları paketimiz, müşterilerinize, müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza herhangi bir konumdaki bilgisayarlar arasında sorunsuz ve verimli destek sağlamanıza yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Hızlı, gecikmesiz ve her zaman güvenlidir.

Hızlı indirme

Uygulamamızın indirmesi süper hızlıdır ve yüklemesi kolaydır; bu, uzaktaki bilgisayar teknik destek ekiplerini hızlı ve verimli bir şekilde kurabileceğiniz anlamına gelir. Ek olarak, AnyDesk uygulamasının hafif tasarımı, onu çalıştırmak için büyük miktarda depolama alanına ihtiyacınız olmayacağı anlamına gelir.

Otomatik Kullanıma Sunma

Uzaktan yardım sağlamak için diğer konumlardaki bilgisayarlara bağlanmak AnyDesk ile kolaydır. AnyDesk’i birden çok bilgisayarda otomatik olarak kullanıma sunmak için bir MSI paketi kullanın veya uzak konumlardan AnyDesk’i yapılandırın.

COMMENTS

WORDPRESS: 0