Teknoloji ve Oyun Odaklı İçerik Platformu: Teknokroki

HomeGenel

Teknoloji ve Oyun Odaklı İçerik Platformu: Teknokroki

Teknoloji ve oyun odaklı içeriklerin üretildiği ve Kuşbakışı Teknoloji sloganıyla 2016 yılının Şubat ayında yayın hayatına başlayan Teknokroki gündemdeki içeriklerden sizi haberdar ederken, pratik bilgiler ve kampanyalar kategorileriyle de sizler için faydalı bilgilerden de haberdar olabileceğiniz bir haber portalı.

Teknokroki Size Hangi İçerikleri Sunuyor ?

İçerisinde mobil cihazlar, oyunlar, oyun konsolları, donanımlar, yazılımlar, sosyal medya uygulamaları, yazılım geliştirme, etkinlikler, eğitimler, filmler, diziler gibi birçok kategoride içerik bulunan Teknokroki üç ana başlıkta içerikler üretmektedir.
Ana odağı olan teknoloji ve oyun dünyası altında ağırlıklı içerikleri yer almaktadır.

İzleyecek dizi ve film bulmakta – daha doğrusu izlerken keyif alacağınız ve ayırdığınız zamana değecek yapımları keşfedebileceğiniz – zorlanıyorsanız inceleme ve fragman yorumlama türündeki içeriklerimizle “Acaba bu film izlemeye değer mi? Bu diziyi izlerken keyif alır mıyım?” gibi sorularınıza yanıt bulabileceğiniz içeriklerleri Dizi Film kategorimizle sizlere sunuyoruz. Bu kategorideki içerikler tamamen bir izleyici gözünden öznel olarak oluşmaktadır.

Rehber Niteliğindeki İçerikler Sunuyor

Tüm bunlara ek olarak örnek proje anlatımlarını bulabileceğiniz Akademi kategorimiz ile nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmediğiniz yazılım geliştirme ve programlama konusunda fikir sahibi olabileceğiniz rehber niteliğindeki içeriklerimiz sizleri bekliyor. Aynı zamanda yazılım vb. odaklı etkinlikler ve eğitimler hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Teknokroki Teknoforumdan bağımsız olmakla birlikte sizin için önerebileceğimiz oyun odaklı içerik platformudur.

COMMENTS

WORDPRESS: 0