tarım kredi market şubeleri, tarım kredi market ürün fiyatları 2022, tarim kredi koop. aycicek yagi 5 lt fiyat

HomeGenel

tarım kredi market şubeleri, tarım kredi market ürün fiyatları 2022, tarim kredi koop. aycicek yagi 5 lt fiyat

Tarım Kredi Kooperatifi Market neler var?, Tarım Kredi ayçiçek yağı ne kadar?, Tarim Kredi Kooperatif market kimin?, Tarım Kredi Kooperatifi sıvı yağ ne kadar?, tarım kredi market şubeleri, tarım kredi kooperatifi market broşür, tarim kredi koop. aycicek yagi 5 lt fiyat, Tarım Kredi Market ürün fiyatları 2022, Tarım Kredi Kooperatifi Devletin mı, Kooperatif Market fiyatları, Tarım Kredi Kooperatifi Market ürünleri, Tarım Kredi Kooperatifi Market kimin

13-15 Ağustos Özel ürünler

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde 15 Ağustos tarihi itibariyle büyük indirim başlıyor

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde 30’un üzerinde temel tüketim ürününde 15 Ağustos 2022 Pazartesi günü itibarıyla indirimli fiyat uygulamasına geçilecek.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile enflasyonla mücadele kapsamında temel tüketim ve et ürünlerinde kapsamlı bir indirim kampanyası başlatıyor.

Kampanya kapsamında 30’un üzerinde temel tüketim ürününde 15 Ağustos 2022 Pazartesi günü itibariyle indirimli fiyat uygulanmasına geçilecek.

İndirim uygulanacak ürünler

Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından indirim uygulanacak ürünler şunlar olacak:

“Makarna, un, salça, pirinç, bulgur, mercimek, nohut, fasulye, şeker, ay çiçek yağı, zeytin yağı, tavuk ürünleri, tam yağlı süt, yarım yağlı süt, yumurta, peynir, tereyağı, bal, zeytin, çay, Türk kahvesi, patates, kuru soğan, karpuz, kavun, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı, çamaşır suyu, sıvı sabun, peçete, rulo havlu, kolonya, bebek bezi”

Et ürünlerindeki indirimler ayrıca duyurulacak

Et ürünlerinde ise Et ve Süt Kurumu tarafından temin edilecek ürünler, kasap reyonu bulunan Tarım Kredi Kooperatif Marketlerinde ivedilikle, kasap reyonu bulunmayan marketlerde ise gerekli hazırlık çalışmalarının yapılmasının ardından paketli olarak en kısa sürede indirimli şekilde satışa sunulacak. Et ürünlerinde uygulanacak indirimlerin duyurusu ayrıca yapılacak.

İndirimli ürünler 1400 noktada vatandaşla buluşacak

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri, 1400’e yakın hizmet noktasında üreticilerin yerli ve doğal ürünlerini en iyi şartlarda tüketicilerle buluşturuyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri hem üreticilerin hem de tüketicilerin beklentilerini karşılarken, ülke ekonomisine ve vatandaşların bütçesine katkı sağlama bilinciyle hareket ediyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri gelecek dönemlerde de imkân ve fırsatları kullanılarak yeni indirim kampanyalarını kamuoyuyla paylaşmaya devam edecek.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market

Türkiye’nin tarımsal kredi ve girdi lideri, çiftçilerin sosyoekonomik güvencesi durumunda olan Tarım Kredi Kooperatifleri bugün, Merkez Birliğine bağlı bölge birlikleri, kooperatifleri, hizmet büroları, şirketleri ile Ülkemiz ve dünya için tarımın, stratejik önemini kavramış ve sektörün en büyük öncü kuruluşu olan Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, ülke tarımının iftihar kaynaklarından biri haline gelerek Türkiye’nin en büyük çiftçi kuruluşu olmuştur.

Tarım Kredi Kooperatifleri görevlerini yerine getirmek ve kuruluş amacını ifa etmek üzere hâlihazırda 1805 hizmet noktası, 17 bölge birliği, 800 bin ortağı ve 15 şirketi ile Türkiye’nin en güçlü paydaş yapısına sahip grubudur.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market Ankara Merkez Market adıyla ilk mağazasını 01 Mart 2017 tarihinde Ankara Bahçelievler’de müşterileriyle buluşturdu. 16 Aralık 2020 tarihinden bugüne, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri’nin gıda perakendeciliği alanındaki iştiraki olarak TK Tarım Kredi Pazarlama ve Marketçilik Anonim Şirketi adı ile faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Tarım Kredi Kooperatif Marketler Nerede?

Size en yakın tarım kredi kooperatif marketlerini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak görebilirsiniz.

https://www.kooperatifmarket.com.tr/magazalarimiz/

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0