Survivor Birleşme Partisi ve Cemal Can Canseven’in Sahne Performansı Büyük İlgi Gördü

HomeGenel

Survivor Birleşme Partisi ve Cemal Can Canseven’in Sahne Performansı Büyük İlgi Gördü

Survivor birleşme partisi ve Cemal Can Canseven'in sahne performansı büyük ilgi gördü. Cemal Can Canseven single çalışması Kahraman ile büyük ilgi gördü ve birleşme partisine damga vurdu.

Melis Sezer Kimdir, Survivor 2021 Yarışmacıları
Meryem Kasap Kimdir, Survivor 2021 Yarışmacıları
İlayda Şeker Kimdir, Survivor 2021 Yarışmacıları

Survivor birleşme partisi ve Cemal Can Canseven’in sahne performansı büyük ilgi gördü. Cemal Can Canseven single çalışması Kahraman ile büyük ilgi gördü ve birleşme partisine damga vurdu.

Cemal Can Canseven

Survivor 2021’de bu akşam yapılan birleşme partisinde dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo ve geçen yılın survivor şampiyonu Cemal Can Canseven sahne aldı.

Çıkardığı single Kahraman ile gecede dikkatleri üzerine çeken Cemal Can Canseven, şarkısını seslendirdikten sonra DJ olarak partiye devam etti.

Survivor Birleşme Partisi

Survivor yarışmasında 28 mart akşamı yapılan parti ile birlikte iki takımın yarışmacıları aynı adada yer alacak ve kıyasıya mücadelelerine devam edecekler.

Yarışmacıların Ada Performansları

Yarışmacıların ada performansları giderek artıyor ve kıyasıya rekabet devam ediyor. Survivor Panaroma ve Survivor Ekstra programlarında birleşme partisinin önemli anlarını izleyebilir ve yarışmacıların performans değerlendirmelerini öğrenebilirsiniz.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0