Raspberry Pi 400 İlgi Görüyor

HomeDonanım

Raspberry Pi 400 İlgi Görüyor

Raspberry Pi Vakfı yeni ürününü Pi 400 tanıtımını yaptı. Kompakt bir klavyede yerleşik, eksiksiz kişisel bilgisayar sunan Raspberry Pi 400 internette en çok ilgi gören ürünler arasında yerini aldı.

Windows 10 bilinmeyen aygıt ACPI\VEN_INT&DEV_33A0
HP DL380 G5 | 207-Invalid memory configuration detected
Varsayılan yazıcı hatası 0x00000709

Dört çekirdekli 64 bit işlemci, 4 GB RAM, kablosuz ağ bağlantısı, çift ekran çıkışı ve 4K video oynatmanın yanı sıra 40 pin GPIO başlığına sahip Raspberry Pi 400, klayve içerisinde yerleşik üründür.

Kişisel bilgisayar kitiniz bir fare, güç kaynağı, mikro HDMI – HDMI kablosu ve önceden Raspberry Pi OS yüklenmiş SD kart ile birlikte gelir. Yeni bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak resmi Raspberry Pi Başlangıç ​​Kılavuzu da mevcuttur.

Raspberry Pi 400, İngilizce ve ABD İngilizcesi klavye çeşitlerinin yanı sıra, İspanyolca, Fransızca, Almanca ve İtalyanca olarak da mevcuttur ve daha fazlası da eklenecektir.

Raspberry Pi OS, resmi olarak desteklenen işletim sistemidir, bu nedenle yeni bilgisayarınızdan işlerinizi tamamlarken en sorunsuz performansı alırsınız.

Raspberry Pi resmi distribütörü SAMM market henüz satışa sunmadı ancak, yurt dışından almak isterseniz 100$ ücreti bulunmaktadır.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0