R10.Net Davetiyesiz Üyelik Kısa Süreli Olarak Açıldı

HomeGenel

R10.Net Davetiyesiz Üyelik Kısa Süreli Olarak Açıldı

R10.NET Pandemi sürecinin uzamasından dolayı Freelance iş yapmak isteyenler için 02.01.2021 tarihine kadar davetiyesiz üyelik alımını aktif etti.

Aşağıdaki 4 aşamalı doğrulama adımlarını tamamlayarak, R10 üyeliğinizi aktif edebilirsiniz.

  1. TC Kimlik Kontrolü
  2. Mail Onay
  3. Günün tarihi yazılı bir kağıtla Selfie
  4. SMS Onay

4 doğrulama sonrasında Manuel Moderatör Onaylı şekilde herşey sorunsuz ise üyeliğiniz aktif ediliyor.

R10 Davetiyesiz Üyelik Şartları Nelerdir ?

  1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçecek. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratır ve üyeliğiniz tamamlanmaz. E-mail adresiniz sürekli kullandığınız bir adres olmalı. Üyelik girişlerinde Kullanıcı Adı yerine email kullanılmakta.
  2. Boş bir kağıda üstteki örnek gibi en üste R10.Net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( Selfie ) Fotoğrafınızı Öz Çekim alanından “Dosyayı Seçin” kısmına yükleyin. Öz çekim yükleme alanının hemen altında bulunan uyarıları dikkatlice okuduktan sonra KVKK metnini kabul ederek kayıt formunu doldurup işlemlerinizi tamamlayın.R10 Bu selfie’yi neden istiyor? diyen arkadaşlar çıkabilir. Geçen yıl bu tarz sorular çok soruldu. R10.net bir banka değil fakat insanların kendi aralarında günde ortalama 1 Milyon TL üzerinde ticaret yaptığı, Türkiye’nin hemen hemen bir çok dijital işlerinin buradan döndüğü çok büyük bir platform. Bu sebeple sizleri kabul ederken mevcut üyelerin güvenliğini de ön planda tutmak zorunda. KVKK Aydınlatma Metnimiz ve Veri Güvenliği için verilerin nasıl saklanacağı, nasıl işleneceği net bir şekilde size kayıt sırasında gösterilecektir.
  3. Formu tamamen bitirip tamamladıktan sonra hesabınıza Giriş yapın ve ardından telefon doğrulamanızı yapın.
  4. Üyeliğinizin aktifleşmesi için Mail’e gelecek olan aktivasyonu tıklayın.Sizin işlemleriniz bu kadar.  yukarıda ki işlemlerin ardından gerisini R10.Net’in güçlü ekibi halledecek;
  5. R10 Yöneticileri tarafından manuel kontrol sonrası onaylama, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde SMS olarak bildirilecektir. Eğer olumsuz olursa yüklediğiniz fotoğraf ile ilgili bir sıkıntı var demektir tekrar giriş yaparak yeni fotoğraf yükleyebilirsiniz.
  6. Talebiniz değerlendirmeye alındıktan sonra SMS olumlu gelir ise üyeliğiniz onaylanmış demektir. R10.Net’e E-mail adresiniz ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız.

Sonrasında kahvenizi içerek projelerinizi hazırlayabilirsiniz.

SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz. tüm şıkları doğru şekilde yaparsanız üyeliğiniz onaylanacaktır.

Üyelik İçin Tıklayın

COMMENTS

WORDPRESS: 0