Müge Anlı’nın babası İhsan Anlı kimdir? Müge Anlı’nın Babası Ne Zaman Öldü?

HomeGenel

Müge Anlı’nın babası İhsan Anlı kimdir? Müge Anlı’nın Babası Ne Zaman Öldü?

müge anlı babasıyla neden görüşmüyor, müge anlının babası ihsan anli kimdir, müge anlı’nın babasının resmi, müge anlı’nın annesinin fotoğrafı, müge anlı’nın annesi ile babasının resmi, İhsan Anlı resmi, Müge Anlı’nın annesi, müge anlı babası ile küs mü, müge anlının babası ne zaman öldü, müge anlı youtube, müge anlı canlı, müge anlı izle, müge anlı evlendi, müge anlı son bölüm, müge anlı kaç yaşında, müge anlı annesi

İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturan Müge Anlı’nın babası hayatını kaybetti. İhsan Anlı’nın cenazesinin dün Fatih Camisi’nde kılınan öğle namazı sonrası aile kabristanlığına defnedildiği öğrenildi. Şinasi Yüzbaşıoğlu ile sessiz sedasız evlenen Anlı’yı zor gününde eşi ve dostları teselli etti.

İHSAN ANLI KİMDİR?

Müge Anlı’nın babası İhsan Anlı’dır. Müge Anlı’nın babası İhsan Anlı hakkında detaylı bir bilgi mevcut değil. Dostlarının teselli ettiği Anlı’nın, uzun süredir babasıyla küs olduğu da biliniyor. İhsan Anlı’nın uzun süredir kanser tedavisi gördüğü belirtiliyor. Müge Anlı’nın annesi ise öğretmendir.

COMMENTS

WORDPRESS: 0