Mr. Robot Netflix’teMr. Robot Netflix'te. Dün Netflix Türkiye resmi twitter hesabından yaptığı açıklama ile Mr. Robot dizisinin tüm sezonları ile Netflix'te yayınlanmaya başladığını duyurdu. Duyuru yazılımcılara yönelik olarak HTML koları ile yapıldı

HomeGenel

Mr. Robot Netflix’te

Mr. Robot Netflix’te

Dün Netflix Türkiye resmi twitter hesabından yaptığı açıklama ile Mr. Robot dizisinin tüm sezonları ile Netflix’te yayınlanmaya başladığını duyurdu.

Duyuru yazılımcılara yönelik olarak HTML koları ile yapıldı

Mr. Robot

Dizinin baş karakteri Elliot Alderson (Rami Malek), sosyal anksiyete bozukluğu, çoklu kişilik bozukluğu, klinik depresyon, şizofreni ve uyuşturucu bağımlılığı ile boğuşan bir siber güvenlik uzmanı ve hacker’dır. Elliot, “Mr. Robot” (Christian Slater) lakabıyla tanınan bir anarşist tarafından “fsociety” adlı hacktivist gruba katılmaya davet edilir. Grubun amacı, dünyanın en büyük şirketler topluluğu olana E Corp’un finansal verilerini şifreleyerek tüm borç kayıtlarını yok etmektir.

Dizinin ilk bölümü 27 Mayıs 2015’te VoD servisleri üzerinden yayımlandı. Dizi, 24 Haziran 2015’te USA Network’te kanalında yayımlanmaya başlandı. İkinci sezon 13 Temmuz 2016’da, üçüncü sezon 11 Ekim 2017’de yayımlanmaya başlandı. Dizinin 13 bölümden oluşan dördüncü ve son sezonu 6 Ekim 2019’da yayımlanmaya başlandı.

COMMENTS

WORDPRESS: 0