Microsoft Edge Windows 10 Arama Menüsü İçin Varsayılan Web Tarayıcısı

Homeİşletim Sistemleri

Microsoft Edge Windows 10 Arama Menüsü İçin Varsayılan Web Tarayıcısı

Microsoft internet explorer güncellemelerini sonlandırarak başladığı microsoft edge web tarayıcı için çalışmalarını hızlandırdı. Windows 10 arama menüsünde edge ile arama yapıyor.

Microsoft Edge için çalışmaları hızlandıran microsoft yazılım ekibi, varsayılan web tarayıcınız farklı bir uygulama olsa bile başlat menüsünde arama yaptığınızda, sizi windows edge tarayıcı ile internet üzerinde arama yapmaya yönlendiriyor. Pratik kullanım olan başlat menüsündeki arama çubuğu, Microsoft Edge için avantaj sağlayacak

Microsoft Edge Aramasına Yönlendiriyor

Chromium projesinde kritik güncelleme

Chromium, açık kaynak projesi ile geliştirilen Microsoft edge mart ayında acil bir güncelleme yayınladı ve güncellemedeki hata nedeni ile birçok windows kullanıcı mavi ekran hatası ile karşılaştı.

Yeni ikinci güncelleme paketinin yayınlanması ile birlikte mavi ekran hatası çözüldü

Aynı zamanda android cihazlarda google chrome için ve android system webview için yayınlanan güncellemeler android cihazlarda uygulama kilitlenmelerine neden oldu. Yine yayınlanan düzeltme güncellemesi ile tüm cihazlar için sorun ortadan kaldırıldı.

Chromium projesi için kritik öneme sahip güncellemeyi yapmanız ve işletim sistemlerinizi güncel tutmanızı öneririz.

Internet üzerindeki bilgilerin kaynağını kontrol edin

Web üzerinde yapılan paylaşımların kaynaklarını incelemenizi öneriyoruz. Geçtiğimiz günlerde youtube video platformunda 30.000 yanıltıcı aşı videosu kaldırıldı.

Keyifli vakit geçirmek mümkün

İnternetin doğru kullanımı sizi keyifli bir seyahate, yada bir filmin içerisine götürebilir

İnternet üzerinde keyifli vakit geçirmek mümkün

COMMENTS

WORDPRESS: 0