Maxipuan Kullanılan Yerler

HomeGenel

Maxipuan Kullanılan Yerler

Türkiye İş Bankası tarafından sağlanan hizmetlerden biri olan Maxipuan, Maximum kredi kartı kapsamında sağlanan bir seçenektir. Maximum üye iş yerleri aracılığıyla size maxipuan sağlanır.

Türkiye İş Bankası tarafından sağlanan hizmetlerden biri olan Maxipuan, Maximum kredi kartı kapsamında sağlanan bir seçenektir. Bunun için Maximum üye iş yerleri 2020 aracılığıyla gerçekleştireceğiniz alışverişlerde, size maxipuan sağlanır. Burada her 100 Türk Lirası değerinde alışverişinize; 1 Türk Lirası ile eşdeğer maxipuan verilir.

Bu çerçevede alışverişleriniz sonucu topladığınız maxipuanlar, iki yıl zarfında harcanmalıdır. Şayet bu sürede kullanımı yapılmazsa, silimi gerçekleştirilir. Kullanmadan önce de kartta ne kadar maxipuan olduğunu bilmek, size yardımcı olacaktır. Bunu öğrenmek için,

 1. Maximum üye iş yerleri 2020 pos cihazlarından bakmak,
 2. İnternet şubesi ve bankamatikleri ziyaret etmek,
 3. Telefon şubesine bağlanmak,
 4. Maximum mobil uygulamasını ziyaret etmek,
 5. Kredi kartınızın hesap özetleri kısmına bakmak,

Gibi seçenekleriniz vardır. Eğer dışarıdaysanız, bunun en pratik yolu Maximum üye iş yerleri 2020 kurumlarına giderek, durumu görevlilere bildirmenizdir. Ancak burada bilmeniz gereken, her alışverinizde birikme sağlanmadığı gerçeğidir.

Bununla beraber, sistem yalnızca ülkemizde geçerli değildir. Aynı zamanda yurt dışında da anlaşmalı iş yerleri ve firmalar mevcuttur. Dolayısıyla maxipuanınız mevcutsa ve ülke dışına çıkmayı planlıyorsanız, kullanmanız mümkündür.

Ülke dışında kazandığınız maxipuanlar da günün kuruna göre hesaplanır. Dolayısıyla burada yapılan alışverişlerde biriken puanlar da 1 Türk Lirası değerini taşımaktadır.

Burada bilmeniz gereken bir detay, maxipuan’ın yalnızca Maximum üye iş yerleri 2020 vasıtasıyla kazanılmadığıdır. Üye olmayan yerlerden de kazanç sağlamanız mümkündür. Sadece üye olmayan yerler, sizlere 100 Türk Lirası değerinde alışverişe, 0,01 Türk Lirasına eşdeğer bir puan getirir. Anlaşılacağı üzere burada yalnızca, ne kadar getirisi olduğu meseledir.

Maximum Geçen Yerler Nereleri?

Maximum geçen yerler, bu nedenle oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bu kapsamda en çok sorulan soru da N11 maxipuan kullanımı şekli sorulardır. Zira günümüzde pek çok insan, alışverişlerini online sistemler üzerinden yapmaktadır. E-Ticaret sitelerinde maxipuan kullanımı,

 1. Biletix,
 2. com,
 3. Kitapyurdu,
 4. Trendyol,
 5. Evmanya,
 6. Hızlıal.com
 7. Hepsiburada,
 8. N11,
 9. Gittigidiyor,
 10. Morhipo,
 11. Zizigo,

Gibi sitelerdir. Dolayısıyla Trendyol maxipuan kullanımı da mevcuttur. Tek yapmanız gereken, alışveriş yapmak ve maxipuan toplamaktır. Marketlerde kullanım yerleri ise şöyledir;

 1. A101,
 2. Metro,
 3. CarrefourSA
 4. Şok,
 5. Migros,
 6. Kipa,

Gibi sitelerdir. Giyimde ise Maximum nerelerde kullanılır şöyledir;

 1. Mango,
 2. Puma,
 3. Mavi Jeans,
 4. Sarar,
 5. Ramsey,
 6. Vakko,
 7. Süvar,
 8. Nike,
 9. DeFacto,
 10. GsStore,
 11. Levis,
 12. Derimod,
 13. Altınyıldız,
 14. Adidas,
 15. Ayakkabı Dünyası,
 16. Beta,
 17. Zara,
 18. Avva,
 19. Keman Tanca,
 20. Hatemoğlu,
 21. Damat,
 22. Gap,
 23. Adil Işık,
 24. Batik,
 25. Barçin Spor,
 26. Deichman,

Şeklinde sitelerdir. Buralarda yaptığınız alışverişlerde, maxipuan toplamanız mümkündür.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0