Masterchef Türkiye Şampiyonu Kim Oldu?Masterchef Türkiye 2021 şampiyonu kim oldu. Masterchef'i kim kazandı. TV8 ekranlarında büyük ilgi ile takip edilen Masterchef Türkiye 2021 yarışmasının şampiyonu ve hayatına dair merak ettikleriniz.

HomeGenel

Masterchef Türkiye Şampiyonu Kim Oldu?

Masterchef Türkiye 2021 şampiyonu kim oldu. Masterchef’i kim kazandı. TV8 ekranlarında büyük ilgi ile takip edilen Masterchef Türkiye 2021 yarışmasının şampiyonu ve hayatına dair merak ettikleriniz.

Masterchef Şampiyonu Kim Oldu?

Eren Kaşıkçı

Eren Kaşıkçı

Masterchef Türkiye 2021 yarışmasının şampiyonu Eren KAŞIKÇI oldu.

Eren KAŞIKÇI Kimdir?

Eren Kaşıkçı Kimdir

Eren Kaşıkçı Kimdir

Eren Kaşıkçı 1989 yılında Kırıkkale’de dünyaya gelmiştir. 32 yaşındaki Eren Kaşıkçı aslen Tokatlıdır. Bir kardeşi bulunan Eren Kaşıkçı’nın babası asker annesi ise ev hanımıdır. Babasının tayinleri nedeniyle birçok şehirde gezdiğini belirten Eren Kaşıkçı, yarışmaya Gökçeada’dan katılmaktadır. Evli ve bir çocuk babası olan Eren Kaşıkçı halen hayatını orada sürdürmektedir.

Eren KAŞIKÇI Eğitim Hayatı

Eren Kaşıkçı Eğitim Hayatı

Eren Kaşıkçı Eğitim Hayatı

Babasının tayinleri sebebiyle şehir şehir gezdiklerini belirten MasterChef Eren Kaşıkçı, İlkokulu Balıkesir Edretmit’te, ortaokul Kıbrıs’ta, liseyi ise Samsun’da turizm meslek lisesinde okumuştur. Üniveristede ise 19 Mayıs Üniversitesi Turizm Bölümü’ne giden Kaşıkçı, bu bölümü tamamlamadığını ifade etmektedir. Ailecek İstanbul’a taşındıklarını söyleyen MasterChef Eren 2012-2013 yıllarında özel bir aşçılık okulunda profesyonel eğitim aldığını dile getirmektedir.

Eren KAŞIKÇI Kariyeri

Mesleğini çok sevdiğini aktaran MasterChef Eren Kaşıkçı, turizm sektörünün pek çok farklı pozisyonunda ve Türkiye’nin birçok yerinde tecrübe edindiğini belirtmektedir. Eşi Ecem Kaşıkçı ile 2015 yılında, çalıştığı otelde tanıştığını ifade eden MasterChef Eren, birlikte Bodrum’a yerleştiklerini ifade etmektedir. ‘Oraya yeni hikayeler yazmaya gittik’ diyen Eren, 2017 yılında ise Ecem ile evlendiklerini ve Çanakkale’nin en turistik bölgelerinden biri olan Gökçeada’ya taşındıklarını söylüyor.

Eren Kaşıkçı Kariyeri

Eren Kaşıkçı Kariyeri

Hayatlarındaki iniş çıkışlara rağmen mutlu olmayı öğrendiklerini söyleyen Kaşıkçı, 2020 yılında baba olma sevinci yaşadığını ifade ediyor. Bir kız babası olduğunu söyleyen Eren Kaşıkçı, kızlarına ‘Derin Maya’ ismini verdiğini ve onun kendilerine umut olduğunu aktardı.

Eren Kaşıkçı halen Gökçeada’da sörf restoranında aşçılık yapmaktadır.

Eren KAŞIKÇI Instagram Sayfası

Eren Kaşıkçı Instagram Sayfası

Eren Kaşıkçı Instagram Sayfası

Kendine has tarzıyla MasterChef’in dikkat çeken yarışmacıları arasında yer alan MasterChef Eren Kaşıkçı’nın Instagram hesabı ‘kizilsakalinmutfag’ kullanıcı adıyla platformda yer almaktadır. Şu an itibariyle 10 bin takipçisi bulunan Eren, eşi ve kızının yer aldığı fotoğrafları sık sık paylaşmaktadır.

Eren KAŞIKÇI Masterchef Kadrosuna Nasıl Girdi

MasterChef 2021’in ilk turunda İmroz kuzusu yapan Eren, 3 şefden de evet alarak üçlü düellolara girmeye hak kazandı. Bahri ve Emirhan ile eşleşen yarışmacı, şeflerin istediği süt helvasını en iyi hazırlayan isim olarak final turuna kaldı.

Eren KAŞIKÇI

Eren KAŞIKÇI

Eren Kaşıkçı ana kadroya girdiği akşamda ise rakipleriyle birlitke Macar gulaş hazırlayıp 7 isimle birlikte final turunun bir üst etabına çıktı ve rakipleriyle birlikte hindiba bitkisinin ana ürün olarak belirlendiği bir yemek yaptı. Hindiba ve mantarlı buğday salatası yapan Eren, 2021 MasterChef’in 12. yarışmacısı olarak seçilmeyi başardı.

COMMENTS

WORDPRESS: 0