Masterchef kim elendi 15 kasım masterchef

HomeGenel

Masterchef kim elendi 15 kasım masterchef

15 kasım masterchef eleme adayları, masterchef kim elendi 15 kasım haftanın ilk eleme adayı Barbaros Yoloğlu ikinci isim Eray Aksungur üçüncü eleme adayı ise Esra Tokelli oldu

MasterChef’e Veda Eden Yarışmacı Kim
MasterChef’te Sevilen Yarışmacı Elendi
Masterchef kim elendi – Veda eden önemli yarışmacı – 27 Eylül

15 KASIM MASTERCHEF ELEME ADAYLARI

Haftanın ilk eleme adayı Barbaros Yoloğlu potaya giden ikinci isim ise Eray Aksungur üçüncü eleme adayı ise Esra Tokelli oldu.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI

MasterChef’in 13. haftasında Esra ve Emir’in kurduğu Mavi takım ve Kırmızı takım iki dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunların ikisini Mavi takım kazandı ve dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım oldu. Bireysel dokunulmazlığını iki oyunda da kazanan Uğur ilk eleme adayı Barbaros’u , ikinci eleme adayı Eray’ı seçti. Bu akşam dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda yapılan oylama sonucunda Esra üçüncü eleme adayı oldu.

ELEME OYUNU

Eleme oyununda yarışmacılardan istenen yemek Danilo şefin imza tabağı oldu. Bu yemeğin yapılması için şefler 45 dakikalık bir süre verdi.

KİM ELENDİ

En iyi tabağı yapan Eray oldu. Masterchef’e veda eden yarışmacı Esra Tokelli Oldu

ESRA TOKELLİ KİMDİR

Hayata gözlerini 1979 yılında İstanbul’da açan Esra Tokelli, ev hanımıdır ve geçimini, dışarıdan aldığı yemek siparişleri ile sağlamaktadır.

24 yaşında bir oğlu olduğunu ifade eden Tokelli, “şu an en çok istediğim yerdeyim, MasterChef’teyim” diyerek yarışmaya olan ilgisinin belirtmişti.

15 Kasım elemesi ile yarışmaya veda etti.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0