HomeGenel

Görüntülerimi Google aramalarından nasıl kaldırabilirim?

Instagram Hesabınızda bir web görüntüleyici kullanarak oturum açtıysanız, bu işlem profilinize ve görüntülerinize erişim hakkı tanıdığı için, görüntüleriniz Google arama sonuçlarında görünebilir. Bu üçüncü şahıs siteleri Instagram API ile oluşturulmuştur ve doğrudan Instagram ile bağlantılı değildir.

Fotoğraflarınızın veya videolarınızın Googleda görünmesini istemiyorsanız, üçüncü şahıs internet sitesine erişimi iptal etmenizi veya hesabınızı gizli olarak ayarlamanızı tavsiye ederiz. Hesabınızı silseniz bile, bu sitelerin ve Googleın görüntüleri yeniden indekslemesi ve kaldırması zaman alabilir.

https://instagram.com/accounts/manage_access

Bu süreci hızlandırmak adına Googleda fotoğraflarınızı görüntüleyen uygulamayla iletişim kurmak isterseniz, Instagram API kullanan popüler üçüncü şahıs hizmetlerinin destek sayfalarının bağlantılarını aşağıda bulabilirsiniz:

Webstagram / dm.stagram / search.stagram : Twitterda @webstagramveya info@stagram.com
INK361: Twitterda @ink361
Gramfeed: Twitterda @gramfeeed
Instagreat: Twitterda @elliotkember
InstaGallery: http://infinitapps.com/contact.html
InstaDesk: http://www.instadesk-app.com/contact.html
InstaView: http://www.roguesheep.com/support.html
Populagram: Twitterda @kmtknj
Flipboard: http://getsatisfaction.com/flipboard
InstaMap: http://nextroot.com/support/
Statigram: contact@statigr.am
Followgram: Twitterda @followgrame
Cityowls: contact@cityowls.com

Instagram, web görüntüleyiciler, masaüstü uygulamaları veya görüntü yazdırma hizmetleri gibi API kullanan üçüncü şahıs uygulamalarıyla doğrudan bağlantılı değildir ve Googleda gösterilen Instagram görüntülerinin kaldırılması sürecini hızlandırmada size yardımcı olamayız. 

COMMENTS

WORDPRESS: 0