Google Task Mate Nedir

HomeGenel

Google Task Mate Nedir

Task Mate (beta) şu anda belirli test kullanıcılarıyla sınırlı task mate görevlerine karşı para kazanabileceğiniz yeni uygulamasıdır. Task Mate Beta sürümünü sadece davetiye kodunuz varsa indirebilir ve test edebilirsiniz.

  •  Yakındaki görevleri bulun
  • Kazanmaya başlamak için bir görevi tamamlayın
  • Kazançlarınızı nakite çevirin

Task Mate, dünyanın dört bir yanındaki işletmeler tarafından yayınlanan çeşitli basit görevlere erişim sağlayan, Google tarafından yapılmış bir beta uygulamasıdır. Örneğin, yakındaki bir restoranın fotoğrafını çekin, tercihlerinizle ilgili anket sorularını yanıtlayın veya cümleleri İngilizceden yerel dilinize çevirmeye yardımcı olun. Bu görevlerin karşılığında kazanç elde edin.

İlgilendiğiniz görevlere katılabilir veya görevleri atlamayı seçebilirsiniz. Görevler her zaman, her yerden tamamlanabilir.

Doğru bir şekilde tamamladığınız görevler için size yerel para birimi cinsinden ödeme yapılacaktır ve banka hesap bilgilerinizi tanımladıktan sonranakite çevirmeye hazır olduğunuzda profil sayfanıza giriş yaparak “nakite çevir” düğmesine basarak kazançlarınızı yerel para biriminizde çekebileceksiniz.

Task Mate Ekran Görüntüleri

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0