Google Hangouts yerini Chat uygulamasına bırakıyorGoogle Hangouts yerini Chats uygulamasına bırakıyor. Google’ın mesajlaşma ve konferans uygulaması Hangouts bugün yapılan duyuru ile yerini Chats uygulamasına bırakıyor.

HomeGenel

Google Hangouts yerini Chat uygulamasına bırakıyor

Google Hangouts yerini Chats uygulamasına bırakıyor. Google’ın mesajlaşma ve konferans uygulaması Hangouts bugün yapılan duyuru ile yerini Chats uygulamasına bırakıyor.

Google Arama Motorunda “Ingenuity” Araması İçin Özel Sayfa Tasarımı
Mercedes-Benz StartUP 2021 başvuruları devam ediyor
Pardus Yazılım Kampı başvuruları başladı

Google Hangouts artık kullanılamayacak

Google Workspace servisi olan Chat, Hangouts uygulamasının yerini alıyor. Özellikle pandemi döneminde uzaktan çalışan insanlar Workspace hizmetine yönelmişti. Hangouts’ın işletmeler için olan sürümünü kullananlar bundan sonra Hangouts’ı kullanamayacak. Konuşmalarını ve diğer verilerine görmeleri ve uygulamayı kullanmaya devam edebilmeleri için Google Chat’i yüklemeliler. Hangouts’ın kişisel sürümünü kullananlar ise uygulamaya hala giriş yapabiliyor ve servisin yakında devre dışı kalacağı uyarısını alıyor. Eğer verilerinize son bir kez bakmak isterseniz hala Hangouts’a giriş yapabilirsiniz. Ancak bir süre sonra bu da mümkün olmayacak.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1