Gebze İzmit etabı açıldı – Kuzey Marmara Otoyolu

HomeGenel

Gebze İzmit etabı açıldı – Kuzey Marmara Otoyolu

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Gebze İzmit arasındaki kesiminin açılışı Gebze İzmit otoyolu Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı. Gebze İzmit Ot

Ağaç ve Peyzaj AŞ İstanbul Köylerinde Alım Garantili Üretim Yaptırıyor
Kamuoyu Duyurusu (Veri İhlali Bildirimi) – Microsoft Corporation
Yüz Yüze Eğitim Ne Zaman Başlıyor 2021

Kuzey Marmara Otoyolu’nun Gebze İzmit arasındaki kesiminin açılışı Gebze İzmit otoyolu Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapıldı. Gebze İzmit Otoyolu “Tek başına iftihar edici bir eserdir” diyerek açılışı gerçekleştirdir.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Gebze-İzmit etabı açıldı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan konuşmasından;

Gebze İzmit otoyolunun ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Kuzey Marmara Otoyolu en uçtan başlayıp 400 kilometre uzunluğundaki büyük bir projedir. Kuzey Marmara otoyolu İstanbul’un batısındaki en uç noktasından başlayıp Kocaeli ve Sakarya’ya kadar uzanan büyük bir projedir.

Otoyolumuzun inşaatı biten kesimlerini 2016’dan buyana peyderpey açıyoruz. Bu bölüm dahi tek başına iftihar verici bir eserdir.İstanbul İzmir otoyolu Osmangazi köprüsüyle birlikte bölgede hizmete sunduğumuz bir diğer önemli eserdir. Yol 2X4’tür yani dört gidiş dört geliştir. Her zaman söylüyorum yol medeniyettir. Yolları olmayan ülkeyseniz medeniyetten bahsedemezsiniz. Ancak bu şekilde yollara sahipseniz medeniyet yarışında sizi kolay kolay kimse yakalayamaz.

Kuzey Marmara Otoyolu'nun Gebze-İzmit etabı açıldı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0