Eutech Elektrik Otomasyon

HomeGenel

Eutech Elektrik Otomasyon

Eutech Elektrik Otomasyon, sektördeki 10 yılı aşkın kişisel tecrübe ve birikimiyle elektrik, otomasyon ve yazılım alanlarında müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını anahtar teslim olarak karşılıyor.

Başta elektrik, su ve doğalgaz konularında uzmanlaşmış ekibi ile kapsamlı Scada uygulamaları ve tüm projelerinde sistem tasarımı, pano ve saha montajı, devreye alma süreçlerini uzman ekibiyle yönetiyor.

Tüm uygulamalarında çevreci, yaratıcı ve en verimli çözümleri üreterek sürekli yenilikçi yaklaşımla ürün geliştirme ve Ar-Ge konusunda da yalnızca bugünü değil geleceği kurguluyor.

Eutech, kişisel tecrübe ve birikimleriyle endüstriyel otomasyon ve yazılım alanlarında ihtiyaçları karşılayacak güncel çözümler üretir. Kuruluşunun 10. yılında Endüstri 4.0 gibi geleceğin teknolojilerinde öncü olmak ve ülkemiz endüstrisine katkı sağlamak hedefindedir.

Teknolojiye Yatırım Geleceğe Yatırım

Eutech gelişen teknoloji çalışmalarını yakından takip ederek çalışmalarına uygun bir biçimde adapte etmektedir.

Uluslar Arası Standart ve Rekabet

Dünya standartlarında projeler geliştirecek yetkinliğe sahip olmayı ve ülke ekonomisine yüksek katma değer sağlamayı hedefliyor.

Bilgi Paylaştıkça Artar

Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inanarak kimin sorduğuna bakmaksızın tüm teknik sorulara şeffaf ve detaylı geri dönüş yapmayı ilke edindi.

Eutech Kalite Manifestosu

Eutech, sunduğu ürün ve hizmetlerde yüksek kalite ve %100 müşteri memnuniyeti taahhüt eder, marka imajını korur.

Hizmetler

  • Anahtar Teslim LNG – CNG ve RMS-A Projeleri
  • Elektrik ve Enerji Uygulamaları
  • PLC ve SCADA Uygulamaları
  • KNX – Akıllı Bina
  • Pano İmalatı

COMMENTS

WORDPRESS: 0