E-Ticaret İşveren Sendikası E-TİS Kuruldu

HomeWeb Master

E-Ticaret İşveren Sendikası E-TİS Kuruldu

E Ticaret İşveren Sendikası E-TİS, Türkiyenin ilk E-Ticaret Sendikası olarak E-Ticaret sektörüne yeni girecek girişimcilerin ve sektörde halen faaliyetlerine devam eden e-ticaret yapmak isteyen firmaların ve kobilerin büyümesini sağlamak için gerekli hukuki düzenlemelerin sağlanması, firmaların ve hedef kitlenin sektör ile ilgili tüm mecralarda temsil edilmesi, gerçek zamanda bilgilendirilmesi amacı ile kurulmuştur.

Youtube para kazanma
Niş (Niche) Blog Nedir ?
Twitter Türkiye’de Temsilci Bulunduracağını Bildirdi

E-Ticaret Sendikası Olağan genel kurulu 6 Nisan 2021 Salı günü Yüksek Seçim Kurulu yetkilileri nezninde gerçekleşti.

Genel kurulda konuşan E-Ticaret İşveren Sendikası Genel Başkanı Erdem Yanık “Anayasa’mızın 51. maddesine istinaden kurulan ve e-ticaret alanında faaliyet gösteren şirketlerimizi temsil eden ilk sendika olarak, yenilikçi uygulamalar geliştirmeyi, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlılığı yüksek verimli işletmelerimizin satışını arttırmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

E-Ticaret hacmi 226 milyar liraya ulaştı

Türkiye’de e-ticaretin geldiği noktayı etik ve ticari değerleri gözeterek daha da ileriye taşımayı planladıklarını vurgulayan E-Ticaret İşveren Sendikası Denetim Kurulu Başkanı Mesut Şenel ise “Ticaret Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de e-ticaret faaliyerinde bulunan 256 bin 861 işletme bulunuyor. 2020’de e-ticaret hacmi 2019’a göre yüzde 66 artarak 136 milyar liradan 226,2 milyar liraya yükseldi. E-ticaret alanında faaliyet gösteren şirketlerin katma değerli hizmetlerle yurt dışına açılmalarına destek olacağız” açıklamasında bulundu

E Ticaret İşveren Sendikası – Tem Kurye Anlaşması

E-TİS ile Tem Kurye arasında yapilan 1 yıl geçerli olan indirimli kurye hizmeti üye işyerleri tarafından kullanılabilmektedir.

E-Ticaret İşveren Sendikası – E-Ofis Hizmetleri Anlaşması

E-Ticaret İşveren Sendikası ile 42 şubesi mevcut E-Ofis Hizmetleri arasında protokol imzalanmış ve üyelere özel %12 indirim avantajı sağlanmaktadır.

E-Ticaret İşveren Sendikasın Nasıl Üye Olabilirim

E-TİS web sayfasında bulunan üyelik başvuru formunu doldurarak, aşağıdaki belgeler ile üyelik işleminizi başlatabilirsiniz.

  • e-Devletten Sabıka Kaydı
  • Vergi Levhası
  • 3 Adet Vesikalık Fotoğraf
  • 26 Haneli İşyeri Sgk Sicil Numarası

E-TİS Yönetim Kurulu

Erdem YANIK – Genel Başkan
Azat GÖKÇE – Genel Başkan Yardımcısı
Burak GENÇ – Genel Başkan Yardımcısı
Gamze KALKAN SAKR – Genel Sekreter
Av. Uğur ÇAKMAK – Yönetim Kurulu Üyesi

E-TİS Disiplin Kurulu

Burcu GENÇ – Disiplin Kurulu Başkanı
Mehmet LÜLECİ – Disiplin Kurulu Üyesi
Erdoğan SAVRAN – Disiplin Kurulu Üyesi

E-TİS Denetim Kurulu

Mesut ŞENEL – Denetim Kurulu Başkanı
Umut URYAN – Denetim Kurulu Üyesi
Soner İsmail SARI – Denetim Kurulu Üyesi

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0