Diyarbakır Mekanik Tesisat – Damar Mekanik

HomeGenel

Diyarbakır Mekanik Tesisat – Damar Mekanik

Diyarbakır tesisatçı; diyarbakır mekanik tesisat, ısıtma tesisatı, yangın tesisatı, havalandırma tesisatı, doğalgaz tesisatı, sıhhi tesisat, klima tesisatı, güneş enerji tesisatı hizmeti sunmaktadır.

Damarmekanik 2001 yılında Marmara deprem konutları ile faaliyete başlamış olup günümüze kadar çeşitli konut ve projeler yapmıştır; hastane, nitelikli konutlar, özel villa, endüstriyel yapılar, yönetim binaları ve tarihi binalar, sosyal tesis TOKİ siteleri ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mekanik olarak çok sayıda projeyi başarıyla tamamlamıştır.

Genç ve dinamik bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimiz, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek yetkinliktedir. Projelerde kaliteden ödün vermeden ekonomi sağlama konusunda başarılı olan Damarmekanik, dünya standartlarında kabul gören, çağı yakalayan yöntemler, düzenlemeler ve ürünler hakkında geniş bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

Günümüzde teknoloji, tüm iş süreçlerinin merkezinde yer almakta olup, işleyişin her aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Bunun bilincinde olarak son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunları tüm iş süreçlerimize uygulamaktayız. Tüm iş süreçlerimiz bilişim altyapısı sürekli yenilenen elektronik ortamda, hızlı ve yüksek güvenlik altında gerçekleşir. Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak için gerekli her tür teknolojik gelişim ve olanak da hızla bünyemize katılır.

Damarmekanik, gelecek kuşakların bize emanet olduğunun bilinciyle, doğaya ve doğadaki bütün varlıklara saygılı; daha güvenli, sağlıklı ve yaşanabilir huzurlu bir gelecek oluşturma çabasını her zaman sürdürecektir.

Birlikte çalışmak ümidiyle…

HÜSAMETTİN DAMAR

Firma: Damar Mekanik
Telefon: 0532 786 04 99
E-Posta: info@damarmekanik.com
Web Sayfası: https://damarmekanik.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0