Cüneyt Özdemir Hıncal Uluç’a Mı Yazdı? “Vasat, kibirli, faşist, beleşçi…”

HomeGenel

Cüneyt Özdemir Hıncal Uluç’a Mı Yazdı? “Vasat, kibirli, faşist, beleşçi…”

Gazeteci Cüneyt Özdemir sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla çok konuşuldu. Hıncal Uluç’un öldüğü iddiaları gündemdeyken paylaşım yapan Özdemir’in isim vermeden söylediği sözlerin hedefinde kim olduğu merak ediliyor. İsim vermemiş olsa da takipçileri bu sözlerin Hıncal Uluç’a hitaben yazıldığını düşünüyor.

Yoğun bakımda tedavi gören Hıncal Uluç sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Hıncal Uluç’un öldüğüne dair iddialar Twitter’da gündemdeyken Cüneyt Özdemir bir paylaşım yaptı.

Gazeteci Özdemir isim vermeden yaptığı paylaşımda şunları yazdı:

“Asıl konuşmamız gereken bu kadar vasat, kibirli, faşist, beleşçi, bencil ve herkesin ortak nefretini kazanmış bir adama yıllarca yazı yazdırılması, abilenilmesi, yaltaklanılması olmalı. Köşe yazarlığında ‘ne olunmaması gerektiğinin’ simgesiydi.Tam da hak ettiği gibi uğurlanıyor!”

Cüneyt Özdemir isim vermese de takipçileri bu sözlerin hedefindeki ismin Hıncal Uluç olduğunu düşündü. Bu sebeple kimi yorumlarda “Ölmek üzere olan birisine bu sözlerle saldırmak ağır” denilirken kimi yorumlarda ise destek mesajları yazıldı.

Özdemir bu sözlerin hedefindeki ismi ise henüz açıklamadı.

COMMENTS

WORDPRESS: 0