Coşkun Çetin KimdirCoşkun Çetin, MegaTR hosting ile webmaster ve freelancer platformu olan R10.Net’in sahibidir. R10.Net’in 2013 yılında büyük çoğunluktaki hisselerini alıp yönetim kurulu başkanı, 2018 yılı ilk çeyreğinde kalan bütün hisselerini alarak tek sahibi olmuştur.

HomeGenel

Coşkun Çetin Kimdir

Coşkun Çetin, 2005 yılında amatör olarak projelendirdiği ve 2007 yılında profesyonel olarak kurduğu MegaTR Hosting firmasıyla bilişim sektörüne girmiştir. 2013 yılında R10.Net’in büyük çoğunluktaki hisselerini alıp yönetim kurulu başkanı olarak devam etmiş, 2018 yılı ilk çeyreğinde resmi olarak dünya’nın en aktif, Türkiye’nin en büyük webmaster ve freelancer platformu olan R10.Net’in kalan bütün hisselerini alarak tek sahibi durumuna gelmiştir.

Coşkun Çetin, webmaster ve freelancer platformu olan R10.Net’in sahibidir. 2013 yılında büyük çoğunluktaki hisselerini alıp yönetim kurulu başkanı, 2018 yılı ilk çeyreğinde kalan bütün hisselerini alarak tek sahibi olmuştur.

Coşkun Çetin ve MegaTR

%100 Türk sermayesiyle kurduğu MegaTR günümüzde bünyesinde 35.000’den fazla web sitesini barındırmaktadır. Türkiye’nin en büyük ilk 10 Hosting şirketi arasında yerini almaktadır. Geçtiğimiz 15 yıl içerisinde istikrarla büyüyen MegaTR, kurumsal ve bireysel hizmetleri günümüze uygun şartlara göre geliştirmektedir. ilk girişimi olan Megatr; web hosting, sunucu hizmetleri, cloud hizmetler ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Coşkun Çetin ve R10.NET

R10.Net, webmasterlerın ve internet üzerinden iş yapan freelancer’ların bir araya geldiği ve Türkiye’deki internetin gelişmesine ciddi katkı sağladığı herkesin birbiri arasında ticaret yapabildiği bilinen büyük bir platformdur. Bugün R10.Net Türkiye’de en çok ziyaret edilen Türk siteleri arasında ilk 20 site arasında yerini alır.

COMMENTS

WORDPRESS: 0