Casper’dan Büyük Bahar Kampanyası %30’a Varan İndirim

HomeGenel

Casper’dan Büyük Bahar Kampanyası %30’a Varan İndirim

Büyük Bahar Kampanyası Başladı!

Yüksek verimlilik sunan Casper Telefon ve Tabletler, Nirvana laptoplar ve “Oyunda Güç Budur!” diyenlerin tercihi Excalibur oyun ve performans bilgisayarlarına %30’a varan indirimlerle sahip olun!

YENİ MODERN BİLGİSAYARLARLA ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELİN.

İşletmeler uzaktan yönetime, iyileştirilmiş güvenlik özelliklerine ve üretkenlik araçlarına sahip, ekiplerini üretken ve güvende tutacak modern bilgisayarlara şimdi her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor. Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 10 Pro bilgisayarlar, ekibinizin iş yerinden veya uzaktan çalışırken harika işler çıkarmaya devam etmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Modern Bilgisayarlarla İşletmenizin Korunmasına Yardımcı Olun.

Intel vPro® platformuyla desteklenen Windows 10 Pro’ya geçiş yaparak güvenlik tehditlerine karşı güvende olmaya yardımcı olun ve güvenliğe daha az zaman ayırın. Ankete katılan BT yöneticilerinin %75’i Windows 10 yüklü Intel vPro® platformu tabanlı bilgisayarların daha güvenli olduğunu belirtmiştir.

Ekibinizin Üretkenliğini Artırın.

Windows 10 Pro ve Intel vPro(R) platformuyla desteklenen yeni bir modern bilgisayar, üç yıllık bir dizüstü bilgisayara kıyasla birden fazla işi %35’e varan oranda daha hızlı çalıştırır ve %40’a varan oranda daha iyi genel performans sunar. Intel vPro® platformu, kullanmaya başladığınız andan itibaren üretkenliği artırıp pil ömrünü uzatmak için kurumsal düzeyde performans sunar. Microsoft Teams ile harika bir konferans deneyimi elde etmek için yüksek kalitede ses ve görüntüye sahip sohbet, çevrimiçi toplantı
ve çağrılarla ekibinizi koordine edebilirsiniz. Microsoft 365 abonelik planları sayesinde tüm cihazlarınızda Office uygulamalarının premium sürümleriyle en iyi performansı gösterebilirsiniz.

Bilgisayar Dağıtımını ve Yönetimini Kolaylaştırın.

Ekiplerinizin yeni modern bilgisayarlarda her yerde hızlı bir şekilde çalışmaya başlamasını sağlayın. Windows Autopilot, minimum BT etkileşimiyle modern bilgisayar dağıtımını ve kurulumunu kolaylaştırır ve hazırlık süresini haftalardan günlere kadar azaltır.İşe yeni başlayanlar bilgisayarlarının kurulumunu saniyeler için tamamlayabilir. Intel vPro® platformuyla desteklenen modern bilgisayarlar, güçlü yönetim sunar. Cihazlar kapalı veya bant dışında olsa bile BT’nin bilgisayarları uzaktan yönetip onarmasına imkan sağlayarak maliyetlerin ve karmaşanın azaltılmasına yardımcı olur.

COMMENTS

WORDPRESS: 0