Çağrı Atakan Kimdir, Survivor 2021 Yarışmacıları

HomeGenel

Çağrı Atakan Kimdir, Survivor 2021 Yarışmacıları

Survivor 2021 yarışmacısı Çağrı Atakan kimdir, survivor 2021 yarışmacısı Çağrı Atakan nereli. Ankara'da doğan Çağrı Atakan kaç yaşında ve oyunculuk kariyerinde hangi başarılara imza attı.

Kamuoyu Duyurusu (Veri İhlali Bildirimi) – Microsoft Corporation
Masterchef Kim Kazandı – Masterchef Birincisi Kim Oldu
Melis Sezer Kimdir, Survivor 2021 Yarışmacıları

Survivor 2021 yarışmacısı Çağrı Atakan kimdir, survivor 2021 yarışmacısı Çağrı Atakan nereli. Ankara’da doğan Çağrı Atakan kaç yaşında ve oyunculuk kariyerinde hangi başarılara imza attı.

Çağrı Atakan, 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Bilkent Üniversitesinde lisans eğitimini tamamladı. Şahin Tepesi dizisinde oynadı. Çağrı Atakan, Çukur dizisinde Remzi karakteri ile ekranlarda yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul’da başladı. 2007 yılında ilk kez “Arka Sıradakiler” dizisinde rol aldı. Daha sonra oyunculuğa mola verdi. Tiyatro ile ilgilendi. Çağrı Atakan 2017 yılında “Çukur” dizisinde “Remzi” karakteri ile en büyük çıkışı yaptı. 2018 yılında “Şahin Tepesi” dizisinde “Yılmaz” karakterine hayat verdi. Çağrı Atakan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi, sinema ve tiyatro çalışmalarını ise sürdürmeye devam etmektedir.

OYNADIĞI DİZİLER

2018 – Şahin Tepesi (Yılmaz)
2017 – Çukur (Remzi)
2007 – Arka Sıradakiler

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: