Bahçe Market

HomeGenel

Bahçe Market

Bahçe Market, “Mini” konsepti ile İstanbul’un dört bir yanında hizmet veriyor. İstanbullular ve sektör profesyonelleri “Bahçeye Dair Her Şeye” Mini Bahçe Marketler ile daha kolay ulaşabiliyor. Mini Bahçe Marketler Başakşehir, Florya, Emirgan, Hıdiv, Göztepe, Karacaahmet, Pendik ve Zincirlikuyu’da faaliyet gösteriyor.

Bahçe Market, bir İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ markasıdır. Bitkiyi insanla buluşturma hedefiyle 2011 yılında kuruldu. “Bahçeye dair her şey” sloganıyla hizmet veren Bahçe Market, dış mekan süs bitkilerinden meyve ağaçlarına kadar 2000 çeşit bitki; peyzaj malzemelerinden bahçe ekipmanlarına kadar 3000 farklı ürün sunmaktadır.

Türkiye’nin peyzaj sektöründeki en büyük mağazası olan Alibeyköy Bahçe Market, 1200 m2 kapalı ve 4000 m2 açık alanda hizmet vermektedir. Alibeyköy Bahçe Market, Türkiye’nin en büyük saksılı fidanlığı olan İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Alibeyköy Fidanlığı’nda yer almaktadır. 2018 yılında açılan Sarıyer Bahçe Market ve farklı bölgelerdeki Mini Bahçe Marketler ile İstanbul’da 11 Bahçe Market bulunmaktadır.

Bahçe Market E-Ticaret Sitesi

Yakın dönemde e-ticaret sitesi ile internet üzerinden satış ağını kurarak tüm Türkiye’ye ürün satışı hedefliyor. Ayrıca dijital ortamda sürekli var olarak, bitki bakımı, bahçe bakımı ve teraryum konusunda bilgilendirici videolar ile halkımızın doğa ile iç içe yaşamasını sağlıyor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0