Bahçe Market Alibeyköy, Bahçe Market Alibeyköy açık mı, Bahçe Market Alibeyköy telefon

HomeGenel

Bahçe Market Alibeyköy, Bahçe Market Alibeyköy açık mı, Bahçe Market Alibeyköy telefon

Bahçe Market Alibeyköy, Bahçe Market Alibeyköy açık mı, Bahçe Market Alibeyköy telefon, Alibeyköy Bahçe Market Online satış, Bahçe Market şubeleri, Bahçe Market fiyat listesi, Ibb Bahçe Market online, Ataşehir Bahçe Market, Bahçe Market fiyat listesi, Ibb Bahçe Market online, Ibb Bahçe Market fiyatları

Bahçe Market Alibeyköy

Bahçe Market Alibeyköy, Türkiye’nin en büyük saksılı fidanlığı olan İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Alibeyköy Fidanlığı’nda yer almaktadır.Türkiye’nin peyzaj sektöründeki en büyük mağazası olan Alibeyköy Bahçe Market, 1200 m2 kapalı ve 4000 m2 açık alanda hizmet vermektedir.

Alibeyköy Bahçe Market

5.LEVENT MAH. FATİH SULTAN MEHMET BULVARI NO:33 ALİBEYKÖY P.K. : 34060 EYÜP SULTAN / İSTANBUL

0212 600 00 00

Alibeyköy Bahçe Market

Alibeyköy Bahçe Market

2022 yılında açılan Ataşehir Bahçe Market, 2018 yılında açılan Sarıyer Bahçe Market ve farklı bölgelerdeki Mini Bahçe Marketler ile İstanbul’da 11 Bahçe Market bulunmaktadır.

Mini Bahçe Marketler

Bahçe Market, “Mini” konsepti ile İstanbul’un dört bir yanında hizmet veriyor. İstanbullular ve sektör profesyonelleri “Bahçeye Dair Her Şeye” Mini Bahçe Marketler ile daha kolay ulaşabiliyor. Mini Bahçe Marketler Başakşehir, Florya, Emirgan, Hıdiv, Göztepe, Karacaahmet, Pendik ve Zincirlikuyu’da faaliyet gösteriyor.

Ekrem İmamoğlu Ataşehir Bahçe Market Açılışı

Ekrem İmamoğlu Ataşehir Bahçe Market Açılışı

Ağaç ve Peyzaj AŞ

1997 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştirak şirketi olarak, İstanbul’un yeşil alan çalışmalarını yürütmek, ağaç ve süs bitkileri yetiştirmek ve bu konuda bilimsel araştırmalar yapmak amacıyla kuruldu. Çevre düzenlemeleri ve peyzaj çalışmalarının projelendirilmesi ve uygulanması yanında, nitelikli bitkilerin teminini sağlıyor, ihtiyaç duyulan peyzaj ürünlerini üretiyor, bu ürün ve hizmetlerin satışını yapıyor.

Ağaç AŞ Bahçe Market

İstanbul’a 25 milyon adet üretim ve satış patenti sadece İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ‘ye ait olan yılın sekiz ayı çiçekli kalabilen özel peyzaj gülleri dikiyor, dünyaca ünlü peyzaj güllerini Türkiye’de üretiyor.

Net 185 bin m2’lik alana kurulu olan Alibeyköy Fidanlığı, toplamda 520 bin adet saksılı bitki kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük fidanlığı konumunda. Bitkisel harç üretim tesisimizde günlük 3500 m3 bitkisel toprak üretimi yapılabilmektedir.

Pendik-Kurnaköy’ de 124 bin m2 ’lik alana kurulu fidanlığı ise 315 bin saksılı bitki depolama kapasitelidir. Fidanlık bünyesinde 20 bin m2 alan üzerine kurulu, günlük 2000 m3 bitkisel toprak üretim kapasitesine sahip toprak üretim tesisi de yer almaktadır.

COMMENTS

WORDPRESS: 0