Bahçe Market 250 TL Üzeri Yapacağınız Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

HomeGenel

Bahçe Market 250 TL Üzeri Yapacağınız Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

IBB Bahçe Market online alışveriş sitesinde 250 TL üzeri yapacağınız alışverişlerinizde ücretsiz kargo ile alışveriş yapabilirsiniz. Bahçe market uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ile sizlere online alışveriş ve güvenli teslimat hizmeti sunuyor.

https://bahcemarket.com

Yakın dönemde e-ticaret sitesi ile internet üzerinden satış ağını kurarak tüm Türkiye’ye ürün satışı hedefliyor. Ayrıca dijital ortamda sürekli var olarak, bitki bakımı, bahçe bakımı ve teraryum konusunda bilgilendirici videolar ile halkımızın doğa ile iç içe yaşamasını sağlıyor.

Sürekli gelişimi, kapsayıcı iş modelleri ve ekolojik dengeyi koruma yaklaşımını esas alarak, toplumumuza kaliteli ürün ve hizmet sunmaya, sektör standartlarını geliştirerek dünya çapında örnek ve öncü çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Ataşehir Bahçe Market Açıldı

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ markası Bahçe Marketlerine bir yenisi daha eklendi ve “Bahçeye dair her şey” sloganıyla hizmet veren Bahçe Market Ataşehir merkezinde açıldı. Dış mekan süs bitkilerinden meyve ağaçlarına kadar 2000 çeşit bitki; peyzaj malzemelerinden bahçe ekipmanlarına kadar 3000 farklı ürün sunmaktadır.

Adres: Ataşehir mahallesi, ataşehir bulvarı no:1/7
Bahçe Market

Bahçe Market, bir İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ markasıdır. Bitkiyi insanla buluşturma hedefiyle 2011 yılında kuruldu. “Bahçeye dair her şey” sloganıyla hizmet veren Bahçe Market, dış mekan süs bitkilerinden meyve ağaçlarına kadar 2000 çeşit bitki; peyzaj malzemelerinden bahçe ekipmanlarına kadar 3000 farklı ürün sunmaktadır.

Türkiye’nin peyzaj sektöründeki en büyük mağazası olan Alibeyköy Bahçe Market, 1200 m2 kapalı ve 4000 m2 açık alanda hizmet vermektedir. Alibeyköy Bahçe Market, Türkiye’nin en büyük saksılı fidanlığı olan İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Alibeyköy Fidanlığı’nda yer almaktadır. 2018 yılında açılan Sarıyer Bahçe Market ve farklı bölgelerdeki Mini Bahçe Marketler ile İstanbul’da 11 Bahçe Market bulunmaktadır.

Mini Bahçe Marketler

Bahçe Market, “Mini” konsepti ile İstanbul’un dört bir yanında hizmet veriyor. İstanbullular ve sektör profesyonelleri “Bahçeye Dair Her Şeye” Mini Bahçe Marketler ile daha kolay ulaşabiliyor. Mini Bahçe Marketler Başakşehir, Florya, Emirgan, Hıdiv, Göztepe, Karacaahmet, Pendik ve Zincirlikuyu’da faaliyet gösteriyor.

Ağaç ve Peyzaj AŞ

1997 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştirak şirketi olarak, İstanbul’un yeşil alan çalışmalarını yürütmek, ağaç ve süs bitkileri yetiştirmek ve bu konuda bilimsel araştırmalar yapmak amacıyla kuruldu. Çevre düzenlemeleri ve peyzaj çalışmalarının projelendirilmesi ve uygulanması yanında, nitelikli bitkilerin teminini sağlıyor, ihtiyaç duyulan peyzaj ürünlerini üretiyor, bu ürün ve hizmetlerin satışını yapıyor.

Türkiye’de sektöre yön veren şirket, İstanbul genelinde 70 milyon m2’lik alanda proje uygulamaları yapıyor.

Kapsayıcı İş Modelleri projeleri ve Ar-Ge çalışmaları ile sektörün gelişimine büyük katkı sağlıyor.

Kapsayıcı iş modelleri projeleri kapsamında İstanbul’un çiçeğini ve gülünü Adapazarı, Bursa, İstanbul’un ilçe ve köylerinde ürettirerek, sektörün gelişimine büyük katkı sağlıyor, alım garantili çiçek ve bitki üretimini geliştirerek devam ettiriyor.

İstanbul’a 25 milyon adet üretim ve satış patenti sadece İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ‘ye ait olan yılın sekiz ayı çiçekli kalabilen özel peyzaj gülleri dikiyor, dünyaca ünlü peyzaj güllerini Türkiye’de üretiyor.

Net 185 bin m2’lik alana kurulu olan Alibeyköy Fidanlığı, toplamda 520 bin adet saksılı bitki kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük fidanlığı konumunda. Bitkisel harç üretim tesisinde günlük 3500 m3 bitkisel toprak üretimi yapılabilmektedir.

Pendik-Kurnaköy’ de 124 bin m2 ’lik alana kurulu fidanlığı ise 315 bin saksılı bitki depolama kapasitelidir. Fidanlık bünyesinde 20 bin m2 alan üzerine kurulu, günlük 2000 m3 bitkisel toprak üretim kapasitesine sahip toprak üretim tesisi de yer almaktadır.

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ olarak bitkisel toprak üretim tesisleri, peyzaj ve proje çizim atölyeleri, yaptığı başarılı peyzaj uygulamaları ve oluşturduğu marka değeriyle, tüm Türkiye’nin üretim gücünü arkasına alan sektörün lokomotif şirketi oldu.

İstanbul genelinde 11 farklı bölgede yer alan Bahçe Marketleri ile 16 milyon İstanbullunun çiçek, fidan ve ağaç ihtiyacını karşılıyor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0