Badou Ndiaye Galatasarayda

HomeGenel

Badou Ndiaye Galatasarayda

Yeni sezon transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray eski yıldızı Badou Ndiaye'yi kadrosuna dahil ediyor. Fatih Terim'in onay verdiği Ndiaye için

Google Arama Motorunda “Ingenuity” Araması İçin Özel Sayfa Tasarımı
İstanbulda Topraksız Tarım Serası
Mevlânâ’nın 7 Öğüdü

Yeni sezon transfer çalışmalarına devam eden Galatasaray eski yıldızı Badou Ndiaye’yi kadrosuna dahil ediyor. Fatih Terim’in onay verdiği Ndiaye için İngiliz kulübü Stoke City ile anlaşırsa, Badou Ndaiye yeniden sarı-kırmızılı formayı giyecek.

Transfer hazırlıklarına devam eden ve orta saha için araştırma yapan Galatasaray, eski oyuncusu Badou Ndiaye ile şartlarda anlaştı.Hürriyet’in haberine göre; Transfere teknik direktör Fatih Terim’in onay verdiği ve İngiliz kulübü Stoke City ile yapılacak görüşmelerin ardından transfere nokta konulacak.

Stoke City, Badou Ndiaye’yi yeniden kiralama kararı aldı. Galatasaray eski oyuncusuyla görüşmelere başladı. Yaklaşık 4 gündür transfer heyeti, Badou Ndiaye ile görüşüyor.

NDIAYE KABUL ETTİ

Ndiaye, Galatasaray’ın şartlarını kabul etti. Eğer Galatasaray, İngiliz kulübüyle anlaşırsa Ndiaye 1 yıllığına kiralanacak ve yeniden sarı-kırmızılı formayı giyecek.

FATİH TERİM ONAY VERDİ

Fatih Terim de eski oyuncusunun sarı-kırmızılı takıma geri dönmesine izin vermiş durumda. Bu transfer önümüzdeki hafta netlik kazanacak. Galatasaray, hem oyuncunun maaşını hem kiralama bedelini 2-2.5 milyon euro arası bir maliyete sıkıştırırsa Ndiaye, sarı-kırmızılı takımın formasını giyecek.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0