Ataşehir Bahçe Market Nerede?

HomeGenel

Ataşehir Bahçe Market Nerede?

Ataşehir bahçe market nerede? Ataşehir bahçe markete nasıl giderim? bahçe market ataşehir hakkında bilmek istedikleriniz

Ataşehir Bahçe Market Açıldı

İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ markası Bahçe Marketlerine bir yenisi daha eklendi ve “Bahçeye dair her şey” sloganıyla hizmet veren Bahçe Market Ataşehir merkezinde açıldı. Dış mekan süs bitkilerinden meyve ağaçlarına kadar 2000 çeşit bitki; peyzaj malzemelerinden bahçe ekipmanlarına kadar 3000 farklı ürün sunmaktadır.

Ataşehir Bahçe Market Nerede?

Adres: Ataşehir mahallesi, ataşehir bulvarı no:1/7

ataşehir bahçe market

Türkiye’nin peyzaj sektöründeki en büyük mağazası olan Alibeyköy Bahçe Market, 1200 m2 kapalı ve 4000 m2 açık alanda hizmet vermektedir. Alibeyköy Bahçe Market, Türkiye’nin en büyük saksılı fidanlığı olan İstanbul Ağaç ve Peyzaj AŞ Alibeyköy Fidanlığı’nda yer almaktadır. 2018 yılında açılan Sarıyer Bahçe Market ve farklı bölgelerdeki Mini Bahçe Marketler ile İstanbul’da 11 Bahçe Market bulunmaktadır.

Mini Bahçe Marketler

Bahçe Market, “Mini” konsepti ile İstanbul’un dört bir yanında hizmet veriyor. İstanbullular ve sektör profesyonelleri “Bahçeye Dair Her Şeye” Mini Bahçe Marketler ile daha kolay ulaşabiliyor. Mini Bahçe Marketler Başakşehir, Florya, Emirgan, Hıdiv, Göztepe, Karacaahmet, Pendik ve Zincirlikuyu’da faaliyet gösteriyor.

COMMENTS

WORDPRESS: 0