AÖF sınav giriş belgesi açıklandı, AÖF sınav yerleriAÖF sınav giriş belgeleri yayınlandı ve sınava girilecek okul bilgileri belli oldu. AÖF sınav giriş belgenizi sistem üzerinden kontrol edebilir ve sınav tarih, saat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. AÖF sınav giriş belgesi yayınlandı. 2021-2022 Güz dönemi Anadolu Üniversitesi AÖF sınav giriş belgesi sorgulama ekranı

HomeGenel

AÖF sınav giriş belgesi açıklandı, AÖF sınav yerleri

AÖF sınav giriş belgeleri yayınlandı ve sınava girilecek okul bilgileri belli oldu. AÖF sınav giriş belgenizi sistem üzerinden kontrol edebilir ve sınav tarih, saat bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. AÖF sınav giriş belgesi yayınlandı. 2021-2022 Güz dönemi Anadolu Üniversitesi AÖF sınav giriş belgesi sorgulama ekranı

AÖF Sınav Giriş Belgesi

AÖF güz dönemi ara sınav giriş bilgilerinizi öğrenci sayfanızda görüntüleyebilir ve çıktı alabilirsiniz. 27-28 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan sınavlar için https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ adresi üzerinden sınav giriş yerlerini sorgulayabilirsiniz.

AÖF Sınav Giriş Belgesi Sorgulama

AÖF Sınav Yerleri ve Tarihleri

AÖF güz dönemi ara sınavları 27-28 Kasım 2021 tarihlerinde yapılacaktır. Öğrenci sayfanızdan sınav yerlerini ve saatlerini görüntüleyebilir ve çıktı alabilirsiniz.

AÖF Sınav Giriş Belgesi Görüntüleme

Sınav giriş yerlerini ve tarihlerini https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ üzerinden e-devlet hesabınız ile ya da anadolu üniversitesi hesabınız ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

AÖF sınav giriş belgesi sorgulama

AÖF sınav giriş belgesi sorgulama

COMMENTS

WORDPRESS: 0