Afyon’un geleceği TOKİ ile inşa ediliyor

HomeGenel

Afyon’un geleceği TOKİ ile inşa ediliyor

Afyon’da yeni yapılacak toki evleri 2022, Afyon toki evleri Satılık, afyon toki 3+1, Afyon TOKİ evleri Başvuru, afyon’da yeni yapılacak toki evleri 2021, 2022 Afyon TOKİ başvuruları ne zaman, afyon’da yeni yapılacak toki evleri 2020, Afyon TOKİ başvuru 2023 ne zaman

TOKİ, Türkiye’nin dört bir yanında inşa ettiği yatay mimarili sosyal konutlar ile dar gelirli vatandaşları kira öder gibi taksitle ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Afyonkarahisar’da sosyal konutlardan hastanelere, kamu hizmet binalarından okullara kadar birçok projeyi hayata geçirdi.
Binlerce yıllık medeniyetlerin kültürel değerlerini taşıyan, şifalı termal suları ve tabiat güzellikleriyle ünlü şehir Afyonkarahisar’da TOKİ, 11 bin 786 konutu projelendirdi.

TOKİ’den Afyonkarahisar’a her alanda yatırım

TOKİ Afyonkarahisar’da her alanda yatırım yapmaya devam ediyor.
Afyonkarahisar’ı güvenle inşa eden TOKİ, kentte 5 hastane, 16 okul, 15 bin seyirci kapasiteli stadyum,17 cami, 24 ticaret merkezi ve 1 kamu hizmet binasının da yapımını tamamladı.

Yeşilin her tonu yer alacak

TOKİ tarafından şehirde üç millet bahçesi yapılıyor.
Yeşilin her tonunu içinde barındıracak millet bahçeleri projeleriyle; şehirde yeşil alan miktarı artacak ve vatandaşlar huzur içinde vakit geçirebilecekleri yeni alanlara kavuşacak.

DCIM100MEDIADJI_0076.JPG

COMMENTS

WORDPRESS: 0