42. İstanbul Sanal Maratonu’nda eğitim için koşuyoruz

HomeGenel

42. İstanbul Sanal Maratonu’nda eğitim için koşuyoruz

7-8 Kasım tarihlerinde SANAL KOŞU olarak düzenlenecek 42. İstanbul Sanal Maratonu’nda Darüşşafaka için Türkiye ve dünyanın her bir köşesinden koşabil

İstanbul Ağaç ve Peyzaj Laboratuvarı
Kiralık Villaların Mimari Özellikleri Neler?
Teknoforum Bilişim Teknolojileri

7-8 Kasım tarihlerinde SANAL KOŞU olarak düzenlenecek 42. İstanbul Sanal Maratonu’nda Darüşşafaka için Türkiye ve dünyanın her bir köşesinden koşabilirsiniz.

Hedefimiz 1.000’e yakın öğrencimizin 1 yıllık eğitim kiti masraflarını destekleyecek 2 milyon TL’ye ulaşmak!

Her yıl yerli ve yabancı yüzlerce koşucunun katıldığı İstanbul Maratonu bu yıl pandemi nedeniyle SANAL KOŞU olarak gerçekleşecek. Maratona bir uygulama vasıtasıyla istenilen her yerden katılım sağlanabilecek.

42. İstanbul Sanal Maratonu’nda eğitim için koşuyoruz

SANAL KOŞU nedir?

Şartlarını sizin belirlediğiniz ve gerçek bir koşuyla katıldığın sanal bir yarış! IOS ve Android telefonuna indireceğiniz ücretsiz uygulama sayesinde istediğiniz yerde koşarak ve koşu bilgilerinizi kaydederek bu yarışa dahil olabilirsin!

SWEATers Uygulamasını İndirin

IOS telefonunuza indirmek için

Android telefonunuza indirmek için

42.İstanbul Sanal Maratonu için nasıl kayıt yaptırabilirim?

Sınırlı sayıda katılımcının kabul edileceği 42.İstanbul Sanal Maratonu’na kayıt olmak için tıklayınız

42. İstanbul Sanal Maratonu’nda eğitim için koşuyoruz

Darüşşafakalı öğrencilere koşarak nasıl destek olabilirim?

İstanbul Maratonu iyi kalpli insanlar için aynı zamanda bir Yardımseverlik koşusu ve tüm dünyada sivil toplum kuruluşlarını desteklemek için başarı ile kullanılan bir kaynak geliştirme metodu. Darüşşafaka Cemiyeti de 2015 yılından itibaren yardımseverlik koşularına katılarak anne/babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz çocukların eğitimine kaynak sağlıyor.

42.İstanbul Sanal Maratonu’na kaydolduktan sonra bağış kampanyası başlatmak ve çevrenizi harekete geçirerek bağış toplayabilmek için Adım Adım ailesine üye olmalısınız.

Adım Adım ailesine katılmak için İyilik Peşinde Koş Platformu’na (İPK) buradan kayıt olabilirsiniz.

Darüşşafaka Cemiyeti’nin projesi: “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız”İPK’da profilinizi oluşturduktan sonra Darüşşafaka Cemiyeti’nin “Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız” projesini seçmeniz ve ardından oluşturduğunuz linki çevrenizle paylaşarak bağış kampanyanızı başlatabilirsiniz!

42. İstanbul Sanal Maratonu’nda eğitim için koşuyoruz

İstanbul Maratonu hakkındaUluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF) tarafından Altın Kategoride gösterilen dünyanın sayılı maratonlarından biri olan İstanbul Maratonu bu yıl yaşanan pandemi nedeniyle kıtalar arasında sınırlı sayıda kişiyle koşulacak. Kontenjana dahil olmayan koşucular ios ve android telefonlarına yükleyecekleri uygulama sayesinde istedikleri yerde koşarak maratona katılabilecek. Uygulama maratona yalnızca İstanbulluların değil Türkiye ve dünyanın dört bir yanından herkesin katılımına imkan sağlayacak.

Ayrıntılı bilgi ve yardım için: adimadim@darussafaka.org

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0