2020’nin En İyi Oyunları – Google Play

HomeGenel

2020’nin En İyi Oyunları – Google Play

Google Play 2020 yılının en iyi oyunlarını açıkladı. Listelerin zirvesini zorlayan sansasyonel oyunlardan en beğenilenler arasına giren zekice hazırlanmış bağımsızlara uzanan bu oyunlar, bizi dikkat kesilmemiz gereken yolculuklara, gerçeküstü maceralara ve beynimizin sınırlarını zorlayan mücadelelere davet ediyor.

Play’de 2020’nin En İyi Oyunları

 • En İyi Oyun

  En İyi Oyun ünvanını taşıyan her oyun, beklentileri aşmalı ve etkileyici, erişilebilir, kendi türünü tanımlayan bir deneyim sunmalıdır. Neyse ki bu yılın kazananı tüm bunları eksiksiz yerine getiriyor. İşte 2020’nin En İyi Oyunu: Genshin Impact

  İnişli çıkışlı tarlaların ve hareketli şehirlerin arasından zıplayarak geçerken yüksek tepelerin görkemli manzaralarının keyfini çıkarın. Teyvat’ın uçsuz bucaksız dünyası keşfetmeniz için sizi bekliyor. Korkusuz gezginlerden oluşan takımınızla evrene hükmeden elementler hakkında bilgi arayın.

  Genshin Impact, büyük ölçeği ve tutkusuyla bizi çok etkiledi. Zengin detaylara sahip, son derece güzel bir dünyada ekibinize yeni karakterler dahil edip birlikte savaşın. Hızlı ve akıcı savaş sahnelerinde her dövüş bir gösteriye dönüşüyor. Açıkçası, bu yıl oynadığımız en iyi oyun bu.

 • Halk Oylaması Ödülleri

  Play halk oylaması ödülü ile 2020’nin En İyi Oyunu ödülünü kazanan Dream League Soccer 2021 oldu.


  Dream League Socer 2021 yeni görünümü ve yepyeni özellikleriyle seni aksiyonun tam merkezine koyacak! 4000’i aşkın FIFpro lisanslı oyuncu arasından hayalindeki takımı oluştur ve dünyanın en iyi futbol takımlarına karşı yeşil sahada mücadele et! Bir yandan oyundaki sekiz kümede üst sıralara tırmanırken bir yandan da hareket yakalama teknolojisi ile oluşturulan 3D oyuncu hareketlerinin, sürükleyici maç yorumlarının, takım özelleştirmelerinin ve daha pek çok özelliğin tadını çıkar. Bu oyun artık her zamankinden güzel!

 • En Rekabetçi Oyunlar

  2020’de bizi hem arkadaşlarımız hem de düşmanlarımızla karşı karşıya getiren rekabetçi oyunlarda zorlukla kazanılmış zaferleri kutlayın veya rövanş için hazırlanın

 • En İyi Bağımsızlar

  Biz mutlu eden oyunlarla dolu bu yıl, bağımsız oyunlar için mükemmel geçti. Seçilen bu oyunlar, 2020’nin favori oyunları olmak için tüm beklentilerin üzerine çıktı.

 • En Eğlenceli Oyunlar

  Bu oyunlar hızlı başlangıç stilleri, tamamlanması keyif veren görevleri ve kolay anlaşılır tasarımları sayesinde 2020’de bize eğlence dolu saatler yaşattı. Yılın en beğendiğimiz, kavranması ve oynanması kolay oyunların keyfini çıkarın.

 • En Yenilikçi Oyunlar

  Bu oyunlar, kimi zaman basit oyun türünün sınırlarını zorlayarak kimi zaman yaratıcı yeni oynama yöntemleri veya keşfedilecek dünyalar oluşturarak 2020’de farklı olma cesaretini gösterdiler.

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0