1000 MBPS ile internete girmek ister misiniz?TurkNet - 1000 MBPS'e Kadar Hızlı, Kotasız, Taahütsüz İnternet. TurkNet Altyapı sorgulama sayfasından hattınıza sağladığı internet hızını kontrol edebilirsiniz. Birçok kullanıcısı 1000 MBPS ile hızlı kotasız ve taahhütsüz internet kullanıyor.

HomeGenel

1000 MBPS ile internete girmek ister misiniz?

TurkNet – 1000 MBPS’e Kadar Hızlı, Kotasız, Taahütsüz İnternet

TurkNet Altyapı sorgulama sayfasından hattınıza sağladığı internet hızını kontrol edebilirsiniz. Birçok kullanıcısı 1000 MBPS ile hızlı kotasız ve taahhütsüz internet kullanıyor.

KOTA YOK
SINIRSIZ İNTERNET

TurkNet’te kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette takılırsınız.

Kotasız bir internetle neler yapabilirsiniz?

  • Ayda dilediğiniz kadar Full HD hatta 4K kalitede film izleyebilirsiniz.
  • Youtube’un tadını hiç olmadığı kadar çıkarabilir, hız düşmeden 1080p hatta 4K videoları izleyebilirsiniz.
  • Dilediğiniz oyunu büyüklüğü 100-200 GB diye düşünmeden indirirsiniz.
  • Oyun ya da program güncellemelerini kotadan yer korkusu olmadan hızla yapabilirsiniz.
  • Çocuk bütün gün tabletle oynadı, sabaha kadar dosya indirdi kavrulduk diye düşünmezsiniz.

1000 Mbps’e Kadar
YÜKSEK HIZ

TurkNet’te altyapınızın desteklediği maksimum hızı hiçbir sınır olmadan kullanın! Artık hızlarınıza sınır koymuyor, size alabileceğiniz en yüksek hızları sunuyoruz. Adresinizde en yüksek hangi hızı alabileceğinizi öğrenmek için hemen altyapınızı sorgulayın!

MAKSİMUM HIZ. TEK FİYAT. 99,90 TL

Evinizde internet hizmeti yoksa kurulum hizmeti TurkNet’te 108 TL. (Üç ay x 36 TL faturanıza eklenir).

Kredi kartı veya banka kartıyla yapılan aboneliklerde ise sadece 75 TL. (Üç ay boyunca ayda 25 TL faturanıza eklenir.)

Kampanya Şartları
TurkNet Sınırsız İnternet

TurkNet’te yüksek hızlı sınırsız internet deneyimi sizi bekliyor. Sınırsız internet hizmetiniz ile kota düşünmeden, fiber hızında internet kullanmanın keyfini çıkarın! TurkNet olarak diğer internet servis sağlayıcıları gibi çok sayıda internet paketleri ile kafanızı karıştırmıyoruz. Özgür İletişim paketimiz ile 1000 Mbps’e kadar yüksek hızda sınırsız internet hizmetini ayda sadece 99,90 TL’ye evinize getiriyoruz.

TAAHHÜT YOK
İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İPTAL EDİN

Özgür İletişim’de istediğiniz zaman, taahhüt cayma bedeli ödemeden, sebebi ne olursa olsun vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

Taahhütsüz bir internet deneyimi ne anlama geliyor?

Sebebi ne olursa olsun hiçbir taahhüt cayma bedeli ve ek ücret ödemeden hizmetinizi istediğiniz zaman sonlandırma ayrıcalığına sadece taahhütsüz internet paketi satın alarak sahip olabilirsiniz. Diğer operatörlerde taahhütlü internet kullandığınızda hizmetinizi herhangi bir sebeple kapatmak istediğinizde oldukça yüklü olabilen taahhüt cayma bedeli karşınıza çıkacaktır. Ancak TurkNet’te taahhüt olmadığından dilediğiniz zaman hiçbir cayma bedeli ve ceza ile karşılaşmadan hizmetinizi iptal etmenin rahatlığıyla kullanırsınız.

COMMENTS

WORDPRESS: 0